Завідувач кафедри правознавства Радим Губань взяв участь у настановній сесії відділення філософії та суспільствознавства Київської малої академії наук

12.09.2018

2018 Фото Ман 200 x 133Завідувач кафедри правознавства, доктор юридичних наук, доцент, Губань Радим Васильович взяв участь у настановній сесії відділення філософії та суспільствознавства Київської малої академії наук, що пройшла в центральному корпусі нашого університету. Він привітав учасників засідання, закликав учнівську молодь брати активну участь в науковій роботі, а також розповів про багаторічну співпрацю викладачів факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та відділення філософії та суспільствознавства Київської малої академії наук. Закликав молодих науковців продовжити співпрацю з науково-педагогічними кадрами факультету в статусі його студентів.