Підбито підсумки конкурсу наукових

20.12.2023

Підбито підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».
Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

2023 підсумки конкурсуЗа результатами конкурсного оцінювання було визначено переможців і призерів Конкурсу, які будуть нагороджені у січні 2024 року цінними призами та подарунками, а також дипломами відповідних ступенів:
СЕКЦІЯ «Формування культури здорового способу життя молоді»:
КРАСНА Вікторія, студентка Ужгородського національного університету;
ПЮРКО Владислав, аспірант Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького;
СКРИННИК Данил, студент Харківської державної академії фізичної культури.
СЕКЦІЯ «Молода сім'я в Україні: виклики сучасності та нові цінності»:
ВОРОПАЄВА Олександра, студентка Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради;
КУЛИКОВА Єлизавета, студентка Бердянського державного педагогічного університету;
ПРОХОРЕНКО Анастасія, студентка Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
СЕКЦІЯ «Розвиток молодіжного волонтерського руху»:
ІГНАТ Христина, КЕЛЬМАН Іванна, студенти Ужгородського національного університету;
КОЛЕСНИК Юлія, студентка Національного університету «Чернігівська політехніка»;
САВАЄВА Єкатерина, студентка Херсонського державного аграрно-економічного університету.
СЕКЦІЯ «Молодіжна участь і молодіжна робота в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»:
ЗУБАЛЬ Олена, студентка Херсонського національного технічного університету;
ПЕТРОВСЬКА Ольга, студентка Державного торговельно- економічного університету;
СІДЕНКО Людмила, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
СЕКЦІЯ «Вплив епідемії COVID-19 на сфери життя молоді»:
БОЙКО Руслан, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
ДЕМ’ЯНИШИНА Софія, курсантка Національної академії національної гвардії України;
МЕЛЬНИК Галина, студентка Луцького національного технічного університету.
СЕКЦІЯ «Національно-патріотичне виховання в Україні: стан та перспективи»:
КОВАЛИШЕНА Анастасія, студентка ННІ права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова;
КОНДРАТЮК Олександра, курсантка Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького;
РУСЕЦЬКА Юлія, курсантка Національної академії національної гвардії України;
ШАРОВАРОВА Вікторія, КІЯШКІН Віктор, студенти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
СЕКЦІЯ «Молодіжне підприємництво, зайнятість молоді»:
ЗАБОРОНЮК Крістіна, студентка Державного торговельно-економічного університету;
ТІТАРЕНКО Анастасія, студентка Миколаївського національного аграрного університету.
СЕКЦІЯ «Правова культура, формування правосвідомості сучасної української молоді»:
ВІЛІНСЬКА Олександра, студентка Київського університету права НАН України;
ІВАНОВ Георгій, студент Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
КОВТУН Володимир, студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Автори наукових робіт продемонстрували високий рівень теоретичних знань, глибоке розуміння проблем сучасної молодіжної та сімейної політики, вдосконалили навички публічного виступу.
Урочисте нагородження переможців та призерів Конкурсу заплановано на січень 2024 року.
Вітаємо переможців і призерів та висловлюємо слова вдячності всім учасникам, їх керівникам і членам журі Конкурсу!
#Усе_буде_Україна