Всеукраїнський антикорупційний муткорт 3.0

13.12.2023

2023 антикорупційний мункорт 2В153 команди (459 студентів) з усієї України взяли участь у Всеукраїнському антикорупційному муткорті (ВАМ 3.0) під час онлайн етапу. Серед них було відібрано 10 найсильніших команд із ЗВО України, які продовжили оффлайн участь у Львові.
Серед фіналістів була команда "Брюнетки з блондинкою в законі", де однією з трьох членкинь була студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова Гоцуляк Аліна.
Аліна разом із командою посіла почесне 2 місце. Крім цінного досвіду й кубку отримала можливіть проходити стажування в НАЗК.
Вітаємо Аліну Гоцуляк та бажаємо нових звершень!
Всеукраїнський антикорупційний муткорт організовано НАБУ, НАЗК, ВАКС, САП, УКУ за сприяння ПРООН в Україні у межах проєкту EU4Recovery за фінансової підтримки ЄС та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.
Разом до Перемоги!
#Усе_буде_Україна