Урочистості до дня працівників освіти 2023

28.09.2023

Сьогодні відбу2023 День працівників освіти 3У стінах УДУ імені Михайла Драгоманова відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти!
На свято завітали представники держави, міністерств і відомств, представники громадських організацій, діячі мистецтв тощо. Серед почесних гостей — третій Президент України Віктор Ющенко.
До Дня працівників освіти відбулося вручення нагород професорсько-викладацькому складу Університету за багаторічну творчу працю та заслуги перед державою.

2023 День працівників освіти 4Заохочувальною відзнакою «Знак пошани» Міністерства молоді та спорту України був нагороджений директор ННІ права та політології, заслужений працівник соціальної сфери України Павло ГОРІНОВ.
2023 День працівників освіти 5Подякою Міністерства культури та інформаційної політики України за вагомий особистий внесок у сприяння реалізації соціально-культурної політики, активну громадську діяльність, формування духовних цінностей серед молоді та високу професійну майстерність була нагороджена заступник директора ННІ права та політології по роботі зі студентами Наталія ДЕРКАЧОВА.
Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України нагороджено директора Науково-дослідного центру “Інститут сімейної та молодіжної політики імені Олександра Яременка» Навчально-наукового інституту права та політології Наталію ТІЛІКІНУ.
Подякою ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова нагороджено заступника директора з наукової роботи Науково-дослідного центру “Інститут сімейної та молодіжної політики імені Олександра Яременка» Навчально-наукового інституту права та політології Ілону РАШКОВСЬКУ.
Щиро вітаємо колег з отриманням високих нагород!
Вітаємо з прийдешнім професійним святом, бажаємо натхнення, окриленості, творчого запалу й якнайшвидшої перемоги України 🇺🇦
#Усе_буде_Україна

2023 День працівників освіти 2