Всеукраїнська олімпіада з правознавства

20-23.04.2015

Олімпіада з права 150 x 200В місті Івано-Франківська на базі юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся другий тур всеукраїнської олімпіади з правознавства. Всього в олімпіаді взяли участь команди з 53 вузів загальною кількість понад 130 учасників. Серед них була і команда Інституту політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у складі студентів 4-го курсу Рибалки Ксенії, Бурлаченка Дмитра і Присяжнюка Владислава. За результатами змагання команда НПУ імені М. П. Драгоманова посіла 8 місце у загальному командному заліку. Дякуємо нашим колегам за участь в олімпіаді і представництво нашого навчального закладу!