З Новим 2021 Роком та Різдвом Христовим!

31.12.2020

2020 ЗНовим Роком 200 x 134Дорогі викладачі та студенти! Щиро вітаємо вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!
2020 рік був сповнений для нас новими реаліями та викликами, видався справді складним, приніс багато труднощів і випробувань, дав можливість переглянути, що насправді є цінним і важливим, зробив нас сильнішими.
Ми продовжували працювати і навчатися, демонструючи довіру і терпіння, були завжди поруч, хоч і перебували на відстані.
Ця вимушена дистанційність створила можливість побачити новий світ з його можливостями і знаннями, давши поштовх до нашого подальшого розвитку.
Бажаємо вам у новому 2021 році здоров"я, оптимізму, натхнення, подальшої історичної демонстрації сили українського духу.
Щастя вам та вашим близьким і рідним.

З повагою,
декан факультету політології та права
Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова,
професор